„Serce w pluszaku”

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Serce w pluszaku”. Zbieramy zabawki nowe lub używane (w bardzo dobrym stanie), książki oraz artykuły szkolne. Ofiarowane rzeczy trafią przed Świętami Bożego Narodzenia do Stowarzyszenia „Dzieciom Radość” działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w …

Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo w dniach od 22 do 26 maja 2023r. trwa rekrutacja nadyżur wakacyjny 2023r. Rodzice zainteresowani uczęszczaniem dziecka nadyżur powinni złożyć deklarację w wybranej placówce . 

Konkurs logopedyczny

W trosce o poprawność językową dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rozwój emocjonalny i społeczny zachęcamy do wzięcia udziału w Logopedycznym konkursie plastyczno-technicznym pt. ,,Gra logopedyczna dla Przedszkolaka”. Szczegóły na platformie 4parents. Zapraszamy do udziału.

Fundacja EBU

Rozpoczynamy kolejną edycję warsztatów z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności z Fundacji EBU. Działania w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

„Torami Nowej Edukacji”

Realizacja projektu „Torami Nowej Edukacji” dla uczniów mińskich szkół. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt: https://www.minsk-maz.pl/1191,aktualnosci-wrzesien-2022?tresc=24562

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebranie ogólne

i zebrania w grupach

Dnia 18 września 2019 r. o godz. 18:00

Dyrektor i Nauczyciele grup.